Napísali o nás

 

TUFIFTY –  fotenie na CD

Trenčianska hudobná formácia TUFIFTY ďakuje MVE studio za profesionálny a ľudský prístup pri realizácii fotografií, ktoré boli následne použité pri výrobe nášho CD a stránky www.tufifty.sk.

Michal už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

 

Peťula Mišovcová – svadobné video

Ešte raz veľká vďaka Michal Hajtman
( MVEstudio ) za naše svadobné video. ?
Super prístup, maximálna ochota a hlavne si stojíš za svojou kvalitou ?
Môžeme iba odporučiť ?
Ďakujeme ?

 

Veronika Hícová – svadobné video

Spolu s manželom Petrom by sme sa ešte raz chceli poďakovať Miškovi. Hlavne za jeho profesionalitu, zodpovednosť a jeho veľkú ochotu nám vo všetkom vyhovieť. Môžem naozaj potvrdiť že Michal sa snaží mať za sebou len spokojných zákazníkov, čo sa mu podarilo aj u Nás  . Výsledkom je krásne video, ktoré nám dokonca života bude pripomínať Náš veľký deň. Michal prajeme ti všetko dobré a veľa úspechu v tvojej práci ?.
Ivka Gučková –  svadobné video

Miško, naša najlepšia voľba! ? Skvelá práca a taktiež spolupráca. Neskutočný prístup, úžasná komunikácia od začiatku, až po koniec. Výsledok nášho svadobného videa? Krásny ? Z našej strany obrovská spokojnosť.
Bol pre nás nielen kameraman, ale spoznali sme skvelého, mladého človeka a máme o priateľa viac. ?
Miško, tak ešte raz ďakujeme za všetko a sme radi, že sme si Ťa vybrali, prajeme všetko dobré ?
Maťka Bulko Briestenská – svadobné fotenie

„Chcela by som sa ešte poďakovat našemu PÁNOVI fotografovi ?? ĎAKUJEME Michalovi Hajtmanovi. Bola som nesmierne spokojná s jeho prístupom ??veľa srandy ???. Žiadne strojené fotenie. Usmernil nás povedal, poradil ako sa postaviť čo robiť. Ja z jeho fotiek cítim emóciu a keď sa pozriem na naše fotky zo svadobného dňa tak tam vidím RADOSŤ ŠŤASTIE LÁSKU všetko to čo som v náš svadobný deň prežívala a nie nejakéjo ženícha a nejakú nevestu.
Ďakujeme krásne ❤️. Toto fotenie nebolo posledné. Ak hľadáte fotografa odporúčam všetkými ✋???. Ešte raz ďakujeme ❤️“
Dado Hertl – svadobné video

„Spolu s manželkou Andrea Hertlová by sme chceli veľmi poďakovať MVE studio za úžasné video z nášho svadobného dňa, je super a som veľmi rád že máme tak super priateľa, kameramana ktorý sa postaral o to aby sme na nás svadobný nikdy nezabudli a mohli si ho kedykoľvek pozrieť a pripomenúť si tie úžasné chvíle. Ďakujeme je to profesionálna práca, profesionálny prístup, môžem vrelo odporučiť každému kto chce mať istotu že jeho svadobné video bude stáť za to. Ďakujeme MVE studio ešte raz.“
Alexandra Kováčová – svadobné video

„Chceli by sme sa veľmi veľmi veľmi pekne ešte raz poďakovať MVE štúdio –Michal Hajtman za veľmi krásne spracovanie nášho svadobného dňa. ??Sme veľmi spokojný a môžeme len odporúčať ďalej!Skvelý priateľský prístup od prvého momentu,rýchle spracovanie,super ceny a výsledok krásny! ?Bol všade kde sme len chceli a zachytil všetko ?? Naozaj môžeme len odporúčať,čo už profesionalitou,ako aj prístupom. Ďakujeme ešte raz Michal. ?? Spoznali sme nielen skvelého kameramana,ale aj super človeka. ?☝️“

Lucka Citterová – svadobné video

„Miško nám sa s tebou spolupracovalo výborne. Keď si prvýkrát prišiel za nami všetko detailne dohodnúť, videli sme, že to bude pecka a budeme sa mať na čo tešiť ☺ v ten náš krásny osudový deň si dal svojej práci eleganciu a profesionalitu, vďaka čomu máme nádhernú spomienku v podobe DVD ? Veľmi si ma prekvapil, že si prave kvôli nám zostal ešte dlhšie ako sme boli dohodnutí, čo si veľmi vážime a vďaka tomu si zachytil aj momenty z odviazanej zábavy svadobčanov ? najväčší zážitok máme z toho zostrihaného videa ☺ to sme odpadli, je najkrajšie aké sme kedy videli ???

 

Marek Brna – svadobné video

„Náš najúžasnejší deň je už za nami avšak, aj dnes si ho vieme pripomenúť, pretože nám Michal spravil zostrih tých naj momentov, dokonca aj vecí, ktoré sme nestihli zaregistrovať. Michal je môj dobrý kamarát, na svadbe bolo veľa ludí ktorých poznal avšak práca bola preňho prvoradá, bol profesionál, bol všade avšak nikto si ho ani nevšimol, mal super techniku a dokonca nám aj vo veľa veciach poradil, pretože má veľa skúseností s podobnými akciami. Určite odporúčam aj ostatným, pretože skombinovať cenu, profesionalitu, vybavenosť, skúsenosti a príjemný prístup vie len Michal !!!“

Martin Maradík – foto

„Absolvovali sme fotenie u Michala aj s našou malinkou láskou. A musím povedať, že fotenie bolo nad naše očakávania. Príjemné prostredie ateliéru, pohodová uvoľnená atmosféra, žiaden stres, nasmiali sme sa a všetko podčiarkla vysoká profesionalita fotografa, z čoho nakoniec vznikli nádherné fotky našej rodinky.“

Radovan Šprtka – portrétne rodinné fotenie 

Ďakujeme tomu najúžasnejšemu štúdiu MVE. Táto sloločnosť to robí srdcom a na plno. Odporúčam. Zažijete a bude sa chcieť fotiť každý deň! Ďakujeme ! Topka!