Fotobúdka

Svadba? Ples? Oslava? Stužková? Firemný večierok? Teambuilding? Rôzne eventy a akcie? FOTOBÚDKA – FOTOKÚTIK nielen na Vašej svadbe!


Fotobúdka s osvetlením a so zábavnými rekvizitami! To všetko s krásnou fotostenou! takže vy máte o veľa starostí menej a hostia majú o zábavu postarané! Po odfotení máte možnosť tlačiť fotky, alebo poslať fotku na sms či email. znie to super, však? Na Vašej svadbe si z fotiek môžete vytvoriť svadobnú knihu, kde hostia lepia fotky do albumu s odkazmi pre mladomanželov. verím, že takto vzniknutý album Vás bude tešiť ešte dlhé roky. Samozrejmosť je možnosť vytvárať super boomerang videá, pri ktorých je kopec srandy. Alebo zanechajte neveste a ženíchovi video odkaz, ktorý si môže neskôr pozrieť 🙂

Fotka? Alebo radšej boomerang video? Či zanecháte neveste a ženíchovi video odkaz??? Jasné 🙂

Fotobúdka je naozaj žiadaná vec na svadbách a nemal som ešte nevestičku, ktorá by povedala, že to nebolo super! Teda vlastne nie len nevesty, ale aj ženích a všetci hostia podľa ich slov! S každou jednou fotkou vytlačenou z fotobúdky si odnášajú Vaši hostia zároveň aj darček z Vašej svadby! Jedinečný s Vašimi menami, dátumom svadby a samozrejme s fotkou akou budu chcieť! Presne takou, aká bude ich predstava! Napr. budú chcieť nejakú super zabavnú „crazy“ fotku, tak si ju spravia. S nevestou a ženíchom, alebo len tak ???? alebo jednu s nevestou a dalšiu bez nevesty. Presne podľa ich predstáv, podľa toho aká bude zábava a chuť na fotku! Taktiež možnosť vytvárať super boomerang videá, pri ktorých je kopec srandy 🙂 Prekvapte nevestu a ženícha a zanechajte neveste a ženíchovi video odkaz, ktorý si môže neskôr pozrieť 🙂

Na 2 hodiny neobmedzená tlač fotiek za 269 €

Na 3 hodiny neobmedzená tlač za 299 €

Na 4 hodiny neobmedzená tlač za 369 €

K balíkom ku fotobúdke sa pripočítava doprava.

Možnosť mať priamo na svadbe zábavnú fotobúdku so svadobnou fotostenou a rekvizitami počas celej doby zábavy (max. do 24:00). kľudne aj 9 hodín super zábavy za super cenu! nemusíte zháňať svadobnú fotostenu a máte k tomu aj fotobúdku – ľudia ju milujú! vy máte o starosti menej a môžete sa sústrediť na ďalšie svadobné prípravy. s fotobúdkou môžete tlačiť kvalitné fotky a vytvárať si napríklad aj svadobnú knihu hostí. vytvorte si zábavné videá a fotky, ktoré si môžete posielať na sms a e-mail. fotky a videá máte v online galérii ihneď k dispozícii a taktiež ich budete mať aj na Vašom USB kľúči.

FOTOBÚDKA MINI ku svadobnému balíku – 249 €

FOTOBÚDKA MAXI ku svadobnému balíku – 359 €

FOTOBÚDKA PRÉMIUM ku svadobnému balíku – 469 €

FOTOBÚDKA MINI – alebo aj online BALÍK. s možnosťou fotenia aj točenia videa bez možnosti tlače fotiek. Samozrejme všetky fotky aj videá je možnosť zdielať cez sms alebo email.

FOTOBÚDKA MAXI – obsahuje množstvo vytlačených fotiek, ktoré väčšinou postačuje na svadbách (maximálne 400 fotiek)

FOTOBÚDKA PRÉMIUM – doprajte si to naj! obsahuje neobmedzené množstvo vytlačených fotiek

MALÁ UKÁŽKA, AKO TO MÔŽE BYŤ AJ NA VAŠEJ SVADBE 🙂

Čo získate s fotobúdkou? 

  • zábavnú fotobúdku s osvetlením, s ktorou je kopec srandy (jedná sa o typ, ktorý nezaberá veľa miesta)
  • fotostenu – čiže už nemusíte zháňať a máte o starosť menej
  • zábavné rekvizity – hostia ich veľmi radi využívajú
  • po odfotení okamžitá tlač fotiek. Nielen hostia si užívajú to, že si odnesú aj takýto darček z Vašej akcie (svadba, stužková, oslava, firemný večierok, event, akcia, teambuilding, …)!
  • super boomerang videá, pri ktorých je kopec srandy 🙂
  • video = kde môžu hostia zanechať video odkaz so zvukom pre Vás alebo Vašich blízkych
  • po odfotení neobmedzené množstvo odoslaných správ – fotiek na email a sms – čo znamená, že nemusíte len tlačiť fotky. Fotky môžete okamžite zdieľať, označiť sa na nich… a všetko, čo vám poskytujú sociálne siete!
  • online galéria = všetky videá a fotky odfotené fotobúdkou budete mať v online galérii okamžite k dispozícii taktiež aj na Vašom usb kľúči, takže si fotky užijete aj doma, aj keď fotky budú mať hostia už doma v rukách vytlačené 🙂
  • ak budete mať fotobúdku na svadbe, tak z fotiek si môžete vytvoriť Vašu svadobnú knihu, kde hostia lepia fotky do albumu s odkazmi pre mladomanželov. Verím, že takto vzniknutý album Vás bude tešiť ešte dlhé roky. Tento album je Váš hneď po svadbe. takže okamžite máte fotoalbum s fotkami z fotobúdky v rukách aj s odkazmi od Vašich blízkych.