Napísali o nás

Barbora Cupanová – svadobné video

Miško, ďakujeme veľmi pekne za krásne video z našej svadby. Za tvoj prístup k práci, pohodovú a uvoľnenú atmosféru a hlavne za to, že sme sa v náš výnimočný deň cítili super. Vrelo ťa budeme odporúčať aj ďalej. Ešte raz ďakujeme !!! ❤

 

Monika Miková – ateliérové fotenie

S vianočným fotením sme veľmi spokojní. Úžasné fotky, príjemná atmosféra a milý pán fotograf. Ďakujeme 😊😉

 

 

TUFIFTY –  fotenie na CD

Trenčianska hudobná formácia TUFIFTY ďakuje MVE studio za profesionálny a ľudský prístup pri realizácii fotografií, ktoré boli následne použité pri výrobe nášho CD a stránky www.tufifty.sk.

Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

 

Peťula Mišovcová – svadobné video

Ešte raz veľká vďaka MVEstudio za naše svadobné video. ?
Super prístup, maximálna ochota a hlavne si stojíš za svojou kvalitou ?
Môžeme iba odporučiť ?
Ďakujeme ?

 

Veronika Hícová – svadobné video

Spolu s manželom Petrom by sme sa ešte raz chceli poďakovať MVE studio. Hlavne za jeho profesionalitu, zodpovednosť a jeho veľkú ochotu nám vo všetkom vyhovieť. Môžem naozaj potvrdiť že MVE studio sa snaží mať za sebou len spokojných zákazníkov, čo sa mu podarilo aj u Nás . Výsledkom je krásne video, ktoré nám dokonca života bude pripomínať Náš veľký deň. Michal prajeme ti všetko dobré a veľa úspechu v tvojej práci.
Ivka Gučková –  svadobné video

MVE studio, naša najlepšia voľba! ? Skvelá práca a taktiež spolupráca. Neskutočný prístup, úžasná komunikácia od začiatku, až po koniec. Výsledok nášho svadobného videa? Krásny ? Z našej strany obrovská spokojnosť.
Bol pre nás nielen kameraman, ale spoznali sme skvelého, mladého človeka a máme o priateľa viac. 
MVE studio, tak ešte raz ďakujeme za všetko a sme radi, že sme si Ťa vybrali, prajeme všetko dobré.
Maťka Bulko Briestenská – svadobné fotenie

„Chcela by som sa ešte poďakovat našemu PÁNOVI fotografovi. ĎAKUJEME MVE studio. Bola som nesmierne spokojná s jeho prístupom veľa srandy. Žiadne strojené fotenie. Usmernil nás povedal, poradil ako sa postaviť čo robiť. Ja z jeho fotiek cítim emóciu a keď sa pozriem na naše fotky zo svadobného dňa tak tam vidím RADOSŤ ŠŤASTIE LÁSKU všetko to čo som v náš svadobný deň prežívala a nie nejakéjo ženícha a nejakú nevestu.
Ďakujeme krásne ❤️. Toto fotenie nebolo posledné. Ak hľadáte fotografa odporúčam všetkými ✋.
. Ešte raz ďakujeme ❤️“
Dado Hertl – svadobné video

„Spolu s manželkou Andrea Hertlová by sme chceli veľmi poďakovať MVE studio za úžasné video z nášho svadobného dňa, je super a som veľmi rád že máme tak super priateľa, kameramana ktorý sa postaral o to aby sme na nás svadobný nikdy nezabudli a mohli si ho kedykoľvek pozrieť a pripomenúť si tie úžasné chvíle. Ďakujeme je to profesionálna práca, profesionálny prístup, môžem vrelo odporučiť každému kto chce mať istotu že jeho svadobné video bude stáť za to. Ďakujeme MVE studio ešte raz.“
Alexandra Kováčová – svadobné video

„Chceli by sme sa veľmi veľmi veľmi pekne ešte raz poďakovať MVE štúdio za veľmi krásne spracovanie nášho svadobného dňa. Sme veľmi spokojný a môžeme len odporúčať ďalej! Skvelý priateľský prístup od prvého momentu, rýchle spracovanie, super ceny a výsledok krásny! Bol všade kde sme len chceli a zachytil všetko. Naozaj môžeme len odporúčať, čo už profesionalitou ,ako aj prístupom. Ďakujeme ešte raz MVE studio. Spoznali sme nielen skvelého kameramana, ale aj super človeka. ?☝️“

Radovan Šprtka – portrétne rodinné fotenie 

Ďakujeme tomu najúžasnejšemu štúdiu MVE. Táto sloločnosť to robí srdcom a na plno. Odporúčam. Zažijete a bude sa chcieť fotiť každý deň! Ďakujeme ! Topka!